Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Akademia Ruchu

Powrót do treningów w sezonie 2019/2020

Utworzono dnia 02.09.2019

Przerwa wakacyjna dobiegła końca i wracamy do regularnych treningów. Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy na treningi Capoeira, boksu, akrobatyki oraz obwodówki. Pełny grafik tutaj, a poniżej postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Gdzie dokładnie znajduje się Akademia Ruchu?
Akademia mieści się w "Blaszaku" przy ul. Obrońców Westerplatte 21 na pierwszym piętrze, nad sklepem zoologicznym.

Pierwszy trening - od czego zacząć?
Pierwszy trening jest nieodpłatny i niezobowiązujący. Wystarczy spakować sobie koszulkę na zmianę, luźne spodnie/spodenki oraz butelkę wody i przyjść na wybrane zajęcia. Najważniejsze są tylko chęci ;)

Nic wcześniej nie ćwiczyłem/am i nie potrafię ani salta ani szpagatu - czy sobie poradzę?
Oczywiście, że tak!! Treningi są DLA KAŻDEGO niezależnie od stopnia zaawansowania, a instruktorzy zawsze prowadzą zajęcia w taki sposób, aby każdy mógł się rozwijać. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia - to my wszystkiego nauczmy.

Nie dam rady chodzić od września - czy mogę dołączyć później?
Jak najbardziej. Nasze grupy są otwarte i można dołączyć w dowolnym momencie sezonu. Instruktor zawsze dopasuje ćwiczenia do poziomu każdego ćwiczącego.

Kiedy lekcja pokazowa?
Nie prowadzimy lekcji pokazowych. Każdy pierwszy trening jest treningiem próbnym. Dlatego też jest on gratis i nie zobowiązuje do wykupu karnetu.

Czy nie jestem na to za stary?
Absolutnie nie!! Nikt nie jest za stary na sport. I nawet rzeczy, które z pozoru wydają się trudne takie nie są. Wszystko jest kwestią treningu i nigdy nie jest za późno, aby spróbować. Staramy się, aby na naszych zajęciach panowała rodzinna atmosfera, dlatego widok rodziców ćwiczących ze swoimi pociechami jest u nas powszechni.

Gdzie mogę się zapisać?
Nie prowadzimy telefonicznych czy mailowych zapisów. Wystarczy przyjść na pierwsze zajęcia i ćwiczyć.

Jakie są opłaty?
Treningi Capoeira to koszt 100 zł za miesiąc. Jest to składka członkowska płatna z góry do 10go każdego miesiąca. Natomiast wejścia na pozostałe zajęcia odbywają się na zasadzie karnetu. Koszt to również 100 zł za 8 wejść.

Mamy nadzieję, że takie krótkie FAQ rozwieje niektóre Wasze wątpliwości i sprawi, że wkrótce do nas zawitacie. Serdecznie zapraszamy ;)

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Partnerzy